7 fëmijë gjenden të vdekur në një shtëpi

Autori:Avdyl Pajaziti

Shtatë fëmijë janë gjetur të vdekur në një shtëpi në shtetin amerikani Maryland, ka kumtuar policia e ShBA.

Policia nga Princess An në Maryland ka kumtuar se të gjithë të vdekurit e gjetur kanë qenë në lidhej farefisnore dhe se tash për tash nuk ka shenja për ndonjë dhunë, transmeton AP.

Mediet lokale njoftojnë se bëhet fjalë për helmim nga monoksidi i karbonit.

Policia ka kumtuar se mosha e fëmijëve të vdekur është nga 6 në 16 vjet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/7-femije-gjenden-te-vdekur-ne-nje-shtepi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala