6 vjeçari, gjeniu i kompjuterit (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ky është personi më i ri, fëmija 6 vjeçar, cili ka marrë çertifikatë nga Mircrosoft si profesionist.

Djaloshi 6 vjeçar, Hamza Shahzad nga Britania, për herë të parë ka përdorur laptop kur ishte vetëm 2 vjeç e gjysmë.

Ndërsa tani për moshën që posedon, konsiderohet si gjeni i teknologjisë kompjuterike.

Ky është personi më i ri, i cili ka marrë çertifikatë nga Mircrosoft si profesionist.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/6-vjecari-gjeniu-i-kompjuterit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala