55 momente nga Shtëpia e Bardhë në vitin 2015 përmes fotografive

Autori:Zekirja Shabani

Për të shtatin vit radhazi shefi i fotografisë në Shtëpinë e Bardhë në SHBA, Pete Souza ka publikuar në një përmbledhje disa nga momentet e Presidentit Barcak Obama për vitin që lamë pas.

Këtu ai nuk ka përfshirë vetëm momentet historike të vitit por po ashtu ka zgjedhur edhe disa çaste për të përcjell tek njerëzit edhe një pamje më personale të Presidentit dhe Zonjës së parë, transmeton Klan Kosova.

Këto janë 55 fotografitë të cilat mund t’i shihni me poshtë:
23456789101112131415161718192021222324252627281293031323334353637383940414243444546474849505152535455

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/55-momente-nga-shtepia-e-bardhe-ne-vitin-2015-permes-fotografive/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala