510 tiketa trafiku në 24 orët e fundit

Autori:Avdyl Pajaziti

Se Policia e Kosovës po vazhdon të kryejë punën me sukses e dëshmojnë edhe tiketat e shqiptura ndaj atyre që po shkelin rregullat e komunikaconit.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar gjithsejt 510 tiketa trafiku.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/510-tiketa-trafiku-ne-24-oret-e-fundit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala