5 vjeçarja ka humbur në plazhin e Durrësit

Autori:Zekirja Shabani

Një vajzë 5-vjeçare nga Kosova është gjetur e vetme në plazhin e Durrësit nga roja bregdetare.  Vogëlushja Dea Krasniqi kishte humbur kontaktet me familjarët e saj.

Ajo ka flokë të gjatë dhe thotë se quhet Dea, transmeton Gazeta Fjala.  Ndërkohë, roja bregdetare e ka dërguar të voglën në polici, e cila ka vënë në dispozicion numrin e telefonit 0069 60 69 010, për të gjitha ata që kanë informacion./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/5-vjecarja-ka-humbur-ne-plazhin-e-durresit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala