10 makina të çuditshme

Autori:Avdyl Pajaziti

Nga makinat me shumë kënde tek ato me shumë rrota, këto janë disa nga më të çuditshmet në botë.

Ndërtimi i makinave të veçanta është përherë sfidë e vështirë. Kjo pasi një vijë e hollë e ndan diçka të qenit e veçantë nga të qenit qesharake.

Cilës kategori i takojnë këto që kemi zgjedhur, vendoseni vet!

m9

m8

m7

m6

m5

 

makina-cudi11

m4m3

m2

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/49363-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala