Shikojeni listën e plotë të atyre që nuk ju kanë pranuar në Facebook (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Nëse e përdorni Facebook, me siguri që e dini ndjenjën e të dërguarit një ‘friend request’ dikujt dhe duke pritur të ua pranoj.

Mirëpo, gjatë tërë këtyre vjetëve ndoshta jo çdo kush ua ka pranuar ftesën, dhe siç duket ka një mënyrë shumë të lehtë për ta kuptuar këtë, transmeton lajmi.net.

Krejt çfarë duhet të bëni për ta parë listën e atyre që nuk ua kanë pranuar ftesën për miqësi, është t’i ndiqni këta hapa që lajmi.net i sjellë për ju:

Hyni në Facebook dhe klikoni ikonën e ‘Friends’ siç shihet në foton e mëposhtmefacebook how to

Klikoni ‘See All’ në fund të shiritit i cili hapetfacebook how to

Pastaj klikoni ‘View Sent Requests’, siç shihet në foton më poshtëScreen Shot 2015 08 24 at 10.37.31 AM

Tani mund të shihni çdo ftesë që ia keni dërguar dikujt e që nuk e ka pranuar!Screen Shot 2015 08 24 at 10.38.35 AM

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/47779-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala