Gjendet bombë në QKUK (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dyshimet se në Klinikën e syrit në QKUK kishte një mjetë shpërthyes dolën të jenë të vërteta.

Ky mjet shpërthyes, u gjet nga Policia e Kosovës në QKUK, pasi që këta të fundit u lajmëruan nga stafi i klinikës.

bomb

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/40313-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala