4 mijë euro për inventarin e spiunëve të Kosovës (dokument)

Autori:Zekirja Shabani

Zyrtarët e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë do të blejnë 4,420 euro inventar për zyre në Vushtrri, raporton Gazeta Fjala.

Në bazë të dokumenteve të tenderit për furnizim, të publikuara nga Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik spiunët e Kosovës në mesin e katër kompanive që kanë konkurruar, me 4 gusht, kanë zgjedhur kompaninë “Burimi Dekor” nga Vushtrria./Gazeta Fjala/

AKI

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/4-mije-euro-per-inventarin-e-spiuneve-te-kosoves-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala