4 Gilangji në DC!

Autori:Zekirja Shabani

Kryeqyteti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka bashkuar katër gilangjit, Lutfi Hazirin, kryetar i Komunës së Gjilanit, Faton Bislimin, ish-kandidat për kryetar të kësaj komune nga radhët e AKR-së, Ambasadorin e Kosovës në SHBA, Akan Ismajlin që vjen nga Gjilani dhe gazetarin Xhevat Latifi po nga i njëjti vend. Në një foto të postuar nga Faton Bislimi në faqen e tij, shkrun 4 Gilangji në DC duke treguar për takimin e përbashkët të vendësve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/4-gilangji-ne-dc/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala