Jahjaga nis takimin me presidentin Fischer (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidenti i Austrisë, Heinz Fischer sapo ka nisur takimin me presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, raporton Indeksonline.

Presidenti Fischer është pritur me nderime te larta ushtarake nga garda e nderit e FSK-së ku intonuan himnin e dy shteteve./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/33812-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala