Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë–Gjilan (Foto +16)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në magjistralen Prishtinë – Gjilan sot ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në mes të dy veturave.

Siç shihet edhe nga fotografitë, lajmi.net mëson se janë disa persona që kanë pësuar lëndime.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/32543-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala