3 vjeçari, mjeshtër i bilardos (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vetëm tre vjeç dhe ai është një mjeshtër i bilardos. Vogëlushi Adam Wayne nga Irlanda është shumë preciz, edhe pse e ka të vështirë të shohë biliardon.

Babai i tij e ka mësuar atë për të luajtur snuker qëkur Adami ishte një vjeç, dhe tani ai mori një biliardo të re që të mundet të ushtrojë më mirë.

Për më shumë, shikoni videon se si 3 vjeçari arrin të mbyllë me sukses lojën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/3-vjecari-mjeshter-i-bilardos-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala