27 të arrestuar për 24 orë

Autori:Avdyl Pajaziti

Brenda 24 orëve në gjithë vendin, Policia e Kosovës, ka arrestuar 27 të dyshimtë.

Sipas kumtesës së Policisë së Kosovës, të arrestuarit janë marrë dhe janë zënë duke kryer vepra të ndryshme penale: Vjedhje, plaçkitje, kërcënime, sulme fizike, lëndime trupore, kontrabandim mallrash, armëmbajtje pa leje etj.

Ata tashmë po merren ë pyetje për akuzat të cilat i rëndojnë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/27-te-arrestuar-per-24-ore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala