24 orë pa rrymë  

Autori:Zekirja Shabani

Janë bërë më shumë se 24 orë pa rrymë në lagjet Bledi, Tokbahqe e Sofali.

Qytetarët e kësaj pjese të Prishtinës ankohen se të KEDS nuk ka marrë masa që të intervenoj për të kthyer energjinë elektrike edhe se ende nuk dihet se për çfarë qytetarët kan ëmbetur në terr.

Energjia elektrike në këto laagje, sipas banorëve është ndërprerë të dielën nga ora 9:00 në mengjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/24-ore-pa-rryme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala