21 foto të mahnitshme origjinale, pa Photoshop

Autori:Avdyl Pajaziti

Me miliona fotografi bëhen brenda ditës, por pak prej tyre arrijnë të bëhen të famshme anë e mbanë botës.

Gjëja më e rëndësishme për një fotografi të përsosur është që të bëhet në momentin dhe vendin e duhur.

Lajmi.net sjell 21 fotografi origjinale, pa asnjë ndërhyrje në Photoshop.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

/javanews.al/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/21-foto-te-mahnitshme-origjinale-pa-photoshop/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala