19 aksidente për 24 orë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka njoftuar se rrugët në Kosovë janë të kalueshme përveç disa rajoneve ku kërkohet kujdes dhe posedim i pajisjeve dimërore.

Ndërsa gjatë 24 orëve kanë ndodhur 19 aksidente në gjithë Kosovën.

“Aksidente me lëndime 3, aksidente me dëme materiale 16”, ka thënë zëdhënësi i policisë Daut Hoxha për Klan Kosovën.

Policia apelon për kujdes të shtuar në komunikacionin rrugor.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/19-aksidente-per-24-ore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala