Familjarët e të vrarëve nisen për në Maqedoni

Autori:Avdyl Pajaziti

Janë nisur për në Maqedoni familjarët e atyre që vdiqën në luftimet në Kumanovë të Maqedonisë. Pjesë e familjarëve është edhe Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu.

Ai ka postuar foto të veturave të cilat janë nisur nga Prishtinë për në Shkup.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/12252/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala