10 zonat më të bukura të Shqipërisë, sipas një turisteje të huaj (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sipas tyre në këtë vend miksohet bukur tradita me modernen ndaj europianët e kanë shënuar në hartat e tyre si një ndër vendet që duhet patjetër vizituar.

Helen Armitage, në blogun e saj shkruan se ka vizituar shumë vende dhe ndër më të bukurat ka renditur, zonat e Gjirokastrës, Beratit, Korcës, Sarandës, Ksamilit, Linin e Pogradecit, Shkodrën, Thethin, Krujën, Dhërmiun, duke sjellë karakteristikat për secilën zonë.

Gjirokastra

Korça

Dhërmi

Ksamil

Theth

Berati

Saranda

Kruja

Lin, Pogradec 

Shkodra 

/balkanweb/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-zonat-me-te-bukura-te-shqiperise-sipas-nje-turisteje-te-huaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala