10 vende të Shqipërisë që duken si në përralla

Autori:Avdyl Pajaziti

Shqipëria është një vend me një histori të madhe, edhe pse shumë udhëtarë nuk dinë shumë gjëra për vendin, ne të lazy penguins mund të garantojmë se mund të jetë një destinacion i shkëlqyer turistik për të gjithë llojet e udhëtarëve.

E ndodhur në Mesdhe, Shqipëria është pjesë e Ballkanit dhe ka verë të nxehtë dhe të thatë dhe dimër të butë nëpër ultësira (çfarë doni më shumë djema? Mund ta vizitoni vendin përgjatë të 12 muajve të vitit!).

Nëse doni të dini diçka më shumë lidhur me vendet e mrekullueshme të Shqipërisë, shihni më poshtë këto foto mahnitëse që duket sikur janë shkrepur në Parajsë.

Albanian-Riviera

BeratApolloniaLake KomanGjirokastraKrujaShkodraVloreKsamilSarande

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-vende-te-shqiperise-qe-duken-si-ne-perralla/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala