10 vende që duhet vizituar para vdekjes (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

 

 

Bora Bora
Bora Bora

 

British Columbia

 

Britis Columbia

 

Carrera Lake

 

Carrera Lake

 

Eilan donan Castle, Scotland

 

Eilan donan Castle, Scotland

 

Muri Kinez

 

 

Great Wall of China

 

Infinite Pool

Infinite Pool

 

Interlaken, Switzerland

Interlaken.-Switzerland

 

Machu Pichu, Peru

 

 

 

 

 

Machu Pichu, Peru

 

Plitvice Lakes, Croatia

Plitvice Lakes, Croatia

 

Santorini, Greece

Santorini, Greece

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-vende-qe-duhet-vizituar-para-vdekjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala