10 të lënduar në një aksident në Prizren

Autori:Gazeta Fjala

Në  fshatin Hatmaxhe të Prizrenit ka ndodhur një aksident që si pasojë ka lënë dhjetë persona të lënduar.

Policia e Kosovës njofton se në mesin e të lënduarve ishin katër meshkuj dhe gjashtë femra.

Njëri prej të lënduarve është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman të mëtutjeshëm, të tjerët pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi, thuhet në raportin e Policisë, transmeton Klan Kosova.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt me urdhër të prokurorit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala