10 “shtëpi pemë” që do t’i dëshironi në kopshtin tuaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Si fëmijë gjithmonë kemi ëndërruar të kemi një shtëpi të vogël nga druri në një pemë. Ideja për të pasur një shtëpi të vogël për të qenë larg zhurmës dhe për të pasur privatësi ka qenë gjithmonë ëndërr e atyre që kanë jetuar në qytete të mëdha.

Suedi

SHBA

Britani e Madhe

Gois-Brazil

Kina

Amazaona

Brazil

France

Kosta Rika

Spanjë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-shtepi-peme-qe-do-ti-deshironi-ne-kopshtin-tuaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala