10 shtëpi në mal që mund të iu bëjnë të zhvendoseni nga qyteti

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndonjëherë gjithë çfarë njeriu ka nevojë, është një shtëpi e thjeshtë në mal ku do të mund të qëndronte për disa  ditë për t’i ikur jetës së zhurmshme të qytetit.

Më poshtë mund të shikoni disa shtëpi-kabina në mal, që do të ju bëjnë të harrroni rrokaqiejt e qyteteve.

maol10

mal34

mal11

mal9

mal8

mal7

mal6

mal5

mal2

mal

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-shtepi-ne-mal-qe-mund-te-iu-bejne-te-zhvendoseni-nga-qyteti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala