10 shpëtuesit e kapur në video

Autori:Avdyl Pajaziti

– Shpëtimi i balenës

 

– Heroi i zjarrit në Bronx

– I varrosuri në orteg

– Shpëtimi i fëmijës

– Shpëtimi i policit

– Shpëtimi i çiklistit

– Metro në Madrid

– Heroi i Buenos Aires

– Plagosja për shpëtim

– Shpëtimi nga batica

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-shpetuesit-e-kapur-ne-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala