10-shja që mund të kalojë tek Real-i

Autori:Avdyl Pajaziti

Trajneri i Real Madrid, Rafa Benitez edhe pse ka thënë se nën udhëheqje ka një skuadër të kompletuar, përsëri ka lënë vend për blerjen e ndonjë lojtari të ri.

Afati kalimtar veror është i hapur deri në fund të këtij muaji, 31 gusht dhe ka disa emra të cilët përfolën se mund të kalojnë në Santiago Bernabeu.

Këta futbollist janë:

1. David De Gea, portier
2. Ghoulan, mbrojtës
3. Otameni, mbrojtës
4.  Biglia, mesfushor
5. Pogba, mesfushor
6. Morata, sulmues
7. Aguero, sulmues
8. Reus, sulmues
9. Icardi, sulmues, dhe
10. Llorente, sulmues.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-shja-qe-mund-te-kaloje-tek-real-i/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala