10 shenjat e shefit të tmerrshëm

Autori:Avdyl Pajaziti

  • Shefi yt kurr nuk e ka keq
  • Shefi yt bën premtime të mëdha
  • Ai pret që ju të bëheni si ta
  • Kanë një shprehi shqetësuese, që të telefonojnë në ditën tënde të pushimit
  • Nuk duna ta dëgjojnë këndvështrimin tënd
  • Ata janë pasi, agresiv dhe të injoron
  • Ai mirret me thashetheme
  • Vazhdimit e ndryshon mendjen
  • Të fajsojnë kur bën gabime, dhe rrallëherë shprehin falënderim kur ke sukses
  • Nuk të japin shansë të rritesh

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-shenjat-e-shefit-te-tmerrshem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala