10 robotët kinez të ndërtuara në shtëpi

Autori:Avdyl Pajaziti

 

 

 

Këto janë disa prej robotëve që qytetarët kinez i kanë ndërtuar në shtëpi.

liang

xing

beijing

farmer

metra

ooo

un

iii

lll

iuy

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-robotet-kinez-te-ndertuara-ne-shtepi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala