10 qytetet në botë me cilësinë më të mirë të jetesës

Autori:Avdyl Pajaziti

Kombet e Bashkuara kanë lëshuar raportin e tyre për vendet më të lumtura në botë për vitin 2015. Shikoni më poshtë se cilat vende janë në krye të listës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-qytetet-ne-bote-me-cilesine-me-te-mire-te-jeteses/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala