10 produktet që nuk i dini se ekzistojnë

Autori:Avdyl Pajaziti

1. Gjalpi në shkop

2. Maska për ushqim

3. Maska për buzëkuq

4. Këpucat fshesë

5. Kapela për nxemje të veshëve

6. Luga kundër mustaqeve

7. Kutia e prjerjes së qepës

8. Qadër për këpucë

9. Shporta për ushqim dhe pije

10. Këpucë me klimë

/GazetaFjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-produktet-qe-nuk-i-dini-se-ekzistojne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala