10 plazhet ku duhet ta kaloni verën

Autori:Avdyl Pajaziti

Nëse ende nuk keni planifikuar se ku do t`i kaloni pushimet tuaja këtë verë, atëherë shikoni mëposhtë listën e 20 plazheve më të mira të Mediteranit të listuara nga portali anglez Telegraph.

Këto janë 10 plazhet ku mund të shkoni për pushime, relaks, romanca apo edhe të mahniteni me peizazhin.
Nëse telashi është te paraja atëherë shijoni pamjet e këtyre plazheve dhe bukurive që ato bartin në këto foto.

Kreta

 

Vis

Lefkada

Malta

Ibiza

Santorini

Sicilia

Majorka

Sardinia

Formentra

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-plazhet-ku-duhet-ta-kaloni-veren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala