10 përdorime fantastike të pastës së dhëmbëve që nuk i dini

Autori:Avdyl Pajaziti

1.Pastro CD-të dhe DVD-të për të hequr disa nga gërvishtjet.

b

 

2.Pastro rrathët e gotave mbi tavolina ose mobilje.

c

 

3.Hiq njollat nga copat

aa

 

4. Hiq çimçakizat nga rrobat dhe flokët.r

12

 

5. Pastro argjendin për ti dhënë shkëlqim.

ccc

 

6. Heq erën e ushqimeve me erë të rëndë (peshku, qepa, hudhrat) si dhe erërat e naftës etj. nga duart.

123

 

7. Pastro WC me pastë dhëmbësh.

bbb

 

8. Pastro pjesët e bardha të këpucëve.

11

 

9. Hiq gërvishtjet nga ekranet e celularëve.

22

 

10. Pastro hekurin për ta bërë të shkëlqejë.

55

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-perdorime-fantastike-te-pastes-se-dhembeve-qe-nuk-i-dini/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala