10 parfumët më të mirë për meshkuj

Autori:Avdyl Pajaziti

Çka e karakterizon parfumin klasik?

Ka qindra e mijera parfuma për meshkuj, por një klasik i vërtetë është ai që mbetet si shije e preferuar e meshkujve. Nga gjithë erërat e mahnitshme që gjnden në treg, vetëm 50 i kanë mbijetuar tregut.

Këtu janë të renditur 10 parfumët klasik më të mirë, sipas fashion beans:

  1. Christian Dior Eau Sauvage
  2. Hermes Terre D’Hermes
  3. Creed Green Irish Tweed
  4. Aramis Classic
  5. Guerlain Vetiver
  6. Acqua Di Parma Colonia
  7. Old Spice
  8. Boss Bottled
  9. Penhaligon’s Blenheim Bouqet

Giorgio Armani Aqua di Gio Pour

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-parfumet-me-te-mire-per-meshkuj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala