10 mënyra si të kaloni te dielën

Autori:Avdyl Pajaziti

Siç njihet tek ne dita e diel si “ditë monotone”, këtu i keni 10 mënyra se si ta kaloni këtë ditë.

  • Krijo një vizion jetësor
  • Vizitojeni mjekun
  • Shijoje natyrën
  • Darko në një restorant me ndonjë shok, apo të afërm
  • Sfidoje veten me diçka
  • Mëso diçka të re
  • Lexo një libër
  • Plotësoja vetvetes një dëshirë të kamotshme
  • Fli
  • Medito

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-menyra-si-te-kaloni-te-dielen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala