10 mënyra kreative për lidhjen e kravatës

Autori:Avdyl Pajaziti

Eldredge

Trinity

Ediety

Glennie Double

Krasny Hourglass

Truelove

Tulip

Linwood Taurus

Cape Knot

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-menyra-kreative-per-lidhjen-e-kravates/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala