10 makinat më të mira të vitit 2015

Autori:Avdyl Pajaziti

Afërsisht janë 150 vetura të reja sot në treg, shumë prej tyre dallojnë pak nga njëra tjetra.
Ky udhërrëfyes  ka për qëllim t’ju ndihmojë të gjeni 10 makina , përmes një kombinimi të rrallë të fuqisë.
Secila prej tyre kushton më pak se $ 80.000. Ato kanë një zotërim të fortë të segmentit të tyre, dhe ato makina janë të këndshme  në lëvizje. Këto 10 makina do të argëtojnë dhe të kënaqin çdo shofer, por vetëm në qoftë se ju e dini se si dhe ku ti vendosni ato.

1. Bmw M235i                                                               2. Cadillac Cts
        

3. Chevrolet Corvette Stingray                                  4.Ford Mustang GT

        

5. Honda Accord                                                                6. Mazda

         

7. Mazda 6                                                                          8. Porsche Boxster/Cayman

         

9. Tesla Model S 60                                                         10. Volkswagen Golf/GTI

          

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-makinat-me-te-mira-te-vitit-2015/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala