10 makinat më të çuditshme në botë

Autori:Avdyl Pajaziti

Makina është bërë mjet i nevojshëm në ditët e sotme, paçka se çmimi i karburantit ka arritur majën. Prandaj edhe shumë njerës i rregullojnë në mënyrë që përveçse të shpejta të tërheqin edhe vëmendjen kur qarkullojnë në rrugë.

Tani mendon dhe thua… po çfarë mund të bëj dikush kaq tragjike sa të ndërroj kaq shumë paraqitjen e makinës së tij? Por egzistojnë disa njerëz me ide të çmëndura të cilët kanë arritur të kenë në pronësinë e tyre makinat më qesharake dhe njëkohësisht më të çuditshmet si këto që do shohësh në listën më poshtë.

3

4

 

 

6

7

9

11

12

13

14

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-makinat-me-te-cuditshme-ne-bote/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala