10 liderët më të fuqishëm në botë

Autori:Avdyl Pajaziti

10. Dilma Rousseff

10. Dilma Rousseff
9. Shinzo Abe
9. Shinzo Abe
 8. Francois Hollande
8. Francois Hollande

7. David Cameron

7. David Cameron

6. Pope Francis

6. Pope Francis

5. Narendra Modi

5. Narendra Modi

4. Angela Merkel

4. Angela Merkel

3. Vladimir Putin

3. Vladimir Putin
 2. Xi Jinping
2. Xi Jinping

1. Barack Obama

1. Barack Obama

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-lideret-me-te-fuqishem-ne-bote/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala