10 këngët më të shikuara në Youtube

Autori:admin

1. Gangnam Style Psy 2,207,813,642
2. Baby Justin Bieber featuring Ludacris 1,128,433,044
3. Charlie bit my finger – again! Harry and Charlie Davies-Carr 808,665,306
4. On the Floor Jennifer Lopez featuring Pitbull 803,214,973
5. Party Rock Anthem LMFAO featuring Lauren Bennett & GoonRock 802,484,545
6. Waka Waka Shakira featuring Freshlyground 794,078,394
7. Love the Way You Lie Eminem featuring Rihanna 793,227,281
8. Gentleman Psy 782,950,091
9. Dark Horse Katy Perry featuring Juicy J 770,298,380
10. Roar Katy Perry 761,230,606

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-kenget-me-te-shikuara-ne-youtube/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala