10 gjërat që nuk duhet t’ia thuani dikujt që ka humbur peshë

Autori:Avdyl Pajaziti

1. Edhe sa kilogram do t’i largosh?

2. Ua, tani dukesh shumë i/e bukur.

3. Pra, çfarë madhësie jeni?

4. Vë bast që tani ju keni kaq shumë admirues!

5. A të ka mbetur ndonjë shenj?

6. A jeni sëmur?

7. Më shumë më pëlqeje i shëndosh.

8. Oh, edhe ti! Ti mund të hash një pjatë akullore.

9. Si ishte kur dobësoheshe?

10. Tani je shumë i i tërhequr.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-gjerat-qe-nuk-duhet-tia-thuani-dikujt-qe-ka-humbur-peshe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala