10 gjërat që duhet të ketë një shtëpi ëndrrash

Autori:Avdyl Pajaziti

Të gjithë kanë skicuar pak a shumë në mendjen e tyre shtëpinë e endrrave, të tjerë kanë arritur ta ngrenë në realitetin që jetojnë, të tjerë nuk kanë mundur ta kapërcejnë imagjinatën duke iu përshtatur mundësive që kanë patur. E rrethuar nga një kopësht me lule shumë ngjyrëshe, imagjinohet disa kilometra nga qyteti ynë, në një vend shumë piktoresk pranë një liqeni. E pra secili prej nesh ëndërron për shtëpinë e tij edhe pse mundësitë nuk mund të jenë njësoj për secilin. Me gjëra të vogla në mund të realizojmë ëndrrat tona e shtëpia të shëndërrohet totalisht, mëposhtë do të gjeni disa ide fantastike.

1-Nje verande me sobë zjarri


2-Një kinema në pishinë


3-Një dhome e fshehur 


4-Një kushinë jashtë në oborr


5-“Zjarr” në tualet


6-Një dush shumfunksional


7-Një dush në garazh, zgjidhje perfekte për kafshët tuaja.


8-Një shtëpizë në kopësht


9-Një frigorifer vere në kuzhinë 


10-Një krevat në parvazin e dritares

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-gjerat-qe-duhet-te-kete-nje-shtepi-endrrash/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala