10 gjërat më qesharake që kanë bërë miliarderët (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Të pasur dhe me teka. Vetëm kështu mund të përkufizohen dëshirat e tyre. 10 njerëzit më të pasur në botë kanë bërë vepra dhe ndërtime, që mund të cilësohen edhe si qesharake.

Në listë, përveç sheikëve të naftës, bën pjesë edhe manjati Roman Abramoviç, pasanikë amerikanë dhe indianë.

Në videon e mëposhtme do të shikoni 10 veprimet qesharake të pasanikëve:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-gjerat-me-qesharake-qe-kane-bere-miliarderet-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala