10 gjëra të çmendura që mund t’i blini online (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Filxhani Tualet

 

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-2

 

Bluzë me detektor për sinjalin WIFI

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-6

Bllokues për akullore

11

 

Batanije për Kokë

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-4

Punë dhe ushtrime në të njejtën kohë

 

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-7

 

Gotë për muskulozët

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-3

Jastëk me trup të të Dashurit

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-1

Letër tualeti vezulluese

 

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-5

Urinë dhelpre

10-gjëra-të-çmendura-që-mund-ti-blini-online-9

Tepih për banjo i njollosur me gjak

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-gjera-te-cmendura-qe-mund-ti-blini-online-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala