10 fotot më të bukura nga pritja e Ramës për Kombëtaren (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Shqipëria bëri arritjen e saj më të madhe në futboll, duke u kualifikuar për në Kampionatin Evropian.

Kuqezinjve iu bë pritje madhështore, ndërsa edhe kryeministri i Shqipërisë, i priti ata me nderimet më ta larta.

Fytyrat e lojtarëve ishin të gëzuara duke e kuptuar vetëm pas ardhjes në Shqipëri atë që kishin arritur.

Rama ka premtuar një stadium të ri për kombëtaren, pasi restaurimit të ‘Loro Boriçit’.

/telegrafi/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-fotot-me-te-bukura-nga-pritja-e-rames-per-kombetaren-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala