10 fotografitë që do t’ju bindin të vizitoni Ksamilin

Autori:Avdyl Pajaziti

Fshati Ksamil gjendet në Shqipërinë e Jugut, nën ndarjen e komunës së Sarandës. Ky fshat çdo herë e më shumë po bëhet më i frekuentuar nga turistët vendas dhe të huaj.

Në vitin 2013 plazhi i Ksamilit u zgjodh si i 20 më i bukur në revistën britanike Guardian.

Gjatë kohës së komunizmit kjo fushë ishte e njohur për për prodhimin e vajit të ullirit, limon, dhe mandarina

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-fotografite-qe-do-tju-bindin-te-vizitoni-ksamilin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala