10 fotografi ‘të çmendura’

Autori:Avdyl Pajaziti

Ju pëlqejnë fotografitë ‘e çmendura’? Ato ju bëjnë që të qeshni!
Më poshtë do të mund t’i shihni 10 prej fotografive më të ‘çmendura’ të kapura në sekondën e duhur – para se të ndodhte ‘fatkeqësia’.

disaster1 disaster3 disaster4 disaster5 disaster6 disaster7 disaster9 disaster10 disaster13disaster19

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-fotografi-te-cmendura/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala