10 filmat që kanë dështuar këtë vit

Autori:Avdyl Pajaziti

Forbes ka nxjerrë listën me filmat që kanë qenë humbësit më të mëdhenj të këtij viti.

Filmi ‘Rock the Kasbah’ me Bill Murray është filmi që ka humbur më së shumti këtë vit, transmeton lajmi.net.

Kjo renditje është bërë duke marrë parasysh buxhetin që është shfrytëzuar për t’u bërë filmi në proprocion me të hollat e fituara, ndërsa Johnny Depp e Bradely Cooper janë ndër aktorët kryesorë që kanë marrë pjesë në këto filma. /lajmi.net

 1. Rock The Kasbah

2. The Gunman

3. Blackhat

4. Unfinished Business
5. Jem And The Holograms
6. Self/Less
7. American Ultra
8. We Are Your Friends
9. Aloha

10. Mortdecai

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-filmat-qe-kane-deshtuar-kete-vit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala