10 filma që duhet shikuar këtë vjeshtë

Autori:Avdyl Pajaziti

Këto janë 10 filma që pritet të dalin gjatë Vjeshtës, të cilët nuk bën ti humbisni:

1 “Dragon Blade”

2. “Steve Jobs: The Man in the Machine”

3. “Sleeping With Other People”

4.“The Intern”

5. “99 Homes”

6. “Stonewall”

7. “Legend”

8. “The Martian”

9. “The Last Witch Hunter”

10. “Beasts Of No Nation”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-filma-qe-duhet-shikuar-kete-vjeshte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala