10 faqet më të mirë për ta shpenzuar kohën

Autori:Avdyl Pajaziti

Cilat janë faqet më të mira për të shpenzuar kohën? Sa më të avancuar që bëhemi në aspektin teknologjik, aq më pak produktiv jemi. Këto faqe të internetit që i prezentojmë, të mundësojnë shpenzimin e kohës në mënyrë zbavitëse dhe edukuese.

  • Youtube
  • Wikipedia
  • Google
  • Buzzfeed
  • Yahoo! Answers
  • Listverse
  • Toptenz
  • Fastcompany
  • 9gag
  • Facebook

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-faqet-me-te-mire-per-ta-shpenzuar-kohen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala