10 faqet më të mira të ‘shopingut online’

Autori:Avdyl Pajaziti

Sipas ‘Huffingtonpost’ këto janë dhjetë faqet më të mira për blerje online:

  1. ASOS – është faqe nga Britania e madhe, e cila është shumë e përhapur në vendin tonë.
  2. Nasty Gal – e themeluar në vitin 2006, njëherë si pjesë e eBay, e pastaj është hapur si faqe zyrtare. Është e veçantë vetëm për femra.
  3. Porter – e themeluar në vitin 2011, është një faqe ekskluzive për meshkuj e cila është mjaft e përhapur botërisht.
  4. Zappos – i ofron anëtarëve të saj oferta ekskluzive për produktet e tyre. Ajo ka çmime të lira dhe shërbim të mirë.
  5. Singer 22 – nëse dëshiron të dukesh si yll i ‘hollywood’, atëherë është vendi i duhur. I ofron blerësve mundësinë për veshje të njëjta sikur yjet e njohura.
  6. Otteny – është një faqe ekskluzive për femra, dhe është e furnizuar me rroba luksoze. Për 35 dollarë, ekipi i Otteny të gjen rrobat për të cilat ti ke nevojë.
  7. Rent the Runaway – është një faqe New York-eze e cila të mundëson të huazosh rrobat e firmave të njohura.
  8. ModCloth – përmban mbi 700 dizajnerë të pavarur, të cilët përmes faqes reklamojnë produktet e tyre dhe i shesin ato.
  9. Fitiquette – çfarë e dallon nga tjerat këtë faqe është se ti mund ta krijosh vetën tënde në 3D dhe në këtë mënyrë mund ti provosh rrobat që dëshiron.
  10. Shoptiques – është një faqe e cila shet me pakicë, dhe të mundëson që të blesh nga 200 dyqane të ndryshme, si në Kanada, Francë, Australi etj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-faqet-me-te-mira-te-shopingut-online/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala